Cennik dostępu do systemu Sygnalizator

BASIC
200 PLN

Miesięcznie

STANDARD 400 PLN

MIESIĘCZNIE

PREMIUM
700 PLN

Miesięcznie

PREMIUM+ ZAPYTAJ

MIESIĘCZNIE

CENNIK POZOSTAŁYCH USŁUG

PROCEDURY
I WDROŻENIE
2400 PLN

JEDNORAZOWO

OBSŁUGA ZGŁOSZEŃ 200 PLN

1 zgłoszenie 200 PLN
Pakiet 5 zgłoszeń 900 PLN
Pakiet 10 zgłoszeń 1750 PLN
Pakiet 25 zgłoszeń 4000 PLN

Najczęstsze pytania

System Sygnalizator jest bezpieczny zarówno dla sygnalisty jak i podmiotu  który korzysta z tego systemu w celu zapewnienia  kanału zgłoszeń sygnalistów.

Wymiana danych z systemem jest szyfrowana za pomocą certyfikatu SSL. System zapewnia Sygnaliście anonimowość- nie musi on podawać żadnych danych , nie musi nawet podawać adresu email.

System Sygnalizator ma wbudowaną funkcję anonimizacji danych osobowych, którą to funkcję Administrator systemu możne włączyć dla wybranego zgłoszenia usuwając adres IP z którego przysłano zgłoszenie oraz adres email jeśli został podany.

Dodatkowo  zapewniono ochronę systemu poprzez DNS over TLS,  przed atakami typu DOS i DDOS – IQ Shield, zaimplementowano rozbudowane zabezpieczenie przed nieuprawnionym dostępem,  oraz ochronę systemu przed botami co uniemożliwia wysłania zgłoszenia przez boty.

Administrator ma także możliwość blokowanie niechcianych adresów IP oraz adresów email.

Dedykowany dostęp do systemu oznacza, że Twoja firma/organizacja otrzyma spersonalizowany link  do własnej dedykowanej  strony w systemie umożliwiający składanie zgłoszeń oraz sprawdzenie statusu zgłoszenia.

W zależności od wybranego pakietu klient będzie miał możliwość przeglądania zgłoszeń (od wersji STANDARD) lub pełną obsługę zgłoszeń, a w pakiecie PREMIUM+ uzyska dostęp administracyjny do systemu.

opinie naszych klientów

"Bardzo profesjonalny zespół pozwolił mi bezproblemowo wdrożyć wymogi RODO, jestem przekonana ,że w przypadku ustawy o Sygnalistach będzie identycznie"
Beata kowalczyk
Nasza współpraca trwa już ponad 5 lat i przez cały ten okres zawsze mogłem liczyć na wsparcie , nawet "po godzinach", szczerze polecam .
Wojciech wybicki
System Sygnalizator oferowany przez SygnalistaInfo.pl jest niedrogim, ale w pełni wystarczającym rozwiązaniem i co też ważne jest prosty w obsłudze.
Andrzej Wujciak
Współpraca w zakresie BHP bezproblemowa, sprawnie wdrożone RODO.
krzysztof rozwadowski